Комплект для занять
у садочках "Стандарт +"
Комплект для занять
у садочках "Стандарт +"
Майбутній першачок отримує:
3 зошити серії "Я буду вправним першачком"
❏ Зошит "Вправні пальчики", Бондаренко Л. С. (освітні напрями "Мовлення дитини" та "Мовлення дитини. Основи грамоти")
❏ Зошит "Кмітливі грайлики", Макаревська О. М. (освітні напрями "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі", "Дитина в природному довкіллі", "Дитина в соціумі", "Мовлення дитини")
❏ Зошит "Веселі казкарики", Богуш А.М., Гавриш Н.В. (освітні напрями "Мовлення дитини", "Гра дитини")
❖ 4 альбоми для малювання та розвитку творчих здібностей
❏ Бровченко А. В. "Альбом для розвитку творчих здібностей малюка" (осінь-зима) (освітні напрями "Дитина у світі мистецтва"; "Дитина в природному довкіллі"; "Дитина в соціумі")
❏ Бровченко А. В. "Альбом для розвитку творчих здібностей малюка" (зима-весна) (освітні напрями "Дитина у світі мистецтва"; "Дитина в природному довкіллі"; "Дитина в соціумі")
❏ Бровченко А. В. "Альбом для малювання" (осінь-зима) (освітні напрями "Дитина у світі мистецтва"; "Дитина в природному довкіллі"; "Дитина в соціумі")
❏ Бровченко А. В. "Альбом для малювання" (зима-весна) (освітні напрями "Дитина у світі мистецтва"; "Дитина в природному довкіллі"; "Дитина в соціумі")
Зручну папку для зберігання зошитів та альбомів
Вихователь майбутніх вправних першачків отримує:
Календарно-тематичне планування, в яке включено режимні моменти та конспекти занять з посиланням на сторінки навчальних посібників
Навчання від авторів видань та видавництва "Генеза" - на початку навчального року та протягом періоду роботи за комплектом (вебінари, онлайн-консультації)
Набір демонстраційних розвивальних плакатів "Запрошуємо до розмови"

Богуш А.М., Гавриш Н.В. "Запрошуємо до розмови" (сюжетні картини - плакати) (освітні напрями "Мовлення дитини"; "Дитина в соціумі"; "Дитина в природному довкіллі")

Плакати можуть використовуватися як на заняттях з мовленнєвого розвитку, так і під час ознайомлення з довкіллям, найближчим соціумом, які згруповані в 15 тематичних блоків: «На екскурсії в осінньому парку»; «Ой, весела, в нас зима!»; «Вітаємо весну!»; «Улітку біля річки»; «У магазині іграшок. Подарунок на день народження»; «Приємний вечір»; «Екскурсія на будівництво»; «Граємо разом і поряд»; «Зростаємо помічниками»; «Збираємося на свято»; «Зустріч у цукерні»; «Свіжий хліб»; «На прийом до лікаря»; «У першому класі»; «На сільському подвір'ї»; «На заводі».
Набір карток за 18 тематичними групами (216 предметних картинок)

Богуш А. М., Гавриш Н. В. Розвиток мовлення (предметні картинки) (освітні напрями "Мовлення дитини"; "Дитина в соціумі"; "Дитина в природному довкіллі"; "Гра дитини")

216 картинок (формат 60х80 мм.) за 18 тематичними групами: свійські та дикі тварини; свійські та дикі птахи; транспорт; посуд; меблі; взуття; одяг; білизна; електричні прилади; інструменти; професії; оздоровчі та гігієнічні засоби; дім, житло; квіти; фрукти та ягоди; овочі; 18 прозорих кишеньок для зручного складання картинок.
Вартість
Персональний набір майбутнього вправного першачка (3 зошити, 4 альбоми, папка) - 34,3 грн/місяць
Оплата здійснюється одноразово в обсязі 309 грн/набір для 1 дитини
Дитина отримує 7 навчальних видань:
  • зошит «Вправні пальчики»
  • зошит «Кмітливі грайлики»
  • зошит «Веселі казкарики»
  • 2 альбоми для аплікації, ліплення та конструювання
  • 2 альбоми для малювання
  • зручну папку для збереження зошитів та альбомів


БЕЗКОШТОВНО* надаються наступні матеріали та послуги:
- календарно-тематичне планування
- набір з 16 демонстраційних розвивальних плакатів*
- набір карток за 18 тематичними групами*
- ДОСТАВКА комплекту в садочок або центр підготовки до школи Новою поштою
- персональний комплект вихователя

*При замовленні від 15 комплектів