Всеукраїнський Конкурс проводить видавництво «Генеза» спільно з ЦПРПП м. Києва
Освіта ХХІ століття – це освіта нової епохи, епохи знань. В епоху знань освіта має не лише дати базові знання з різних галузей науки і мистецтва, а й сформувати навички, які допоможуть молодій людині максимально реалізувати власний потенціал і досягнути високих результатів на рівні творчості.
А ключовою фігурою у створенні освітнього й виховного середовища, що сприяє розвитку творчої природи дитини, є педагог. «Лише творчий педагог може бути джерелом успіху своїх вихованців», — писав В. О. Сухомлинський.
У свою чергу, це висуває особливі вимоги до професійної й особистісної підготовки педагогів закладів дошкільної освіти. З дошкільнятами мають працювати педагоги, здатні на креатив та творчість, які можуть приміряти на себе роль дитини. А якщо вони не будуть проявляти свою творчість, будуть замикати її в собі, то чи зможуть спонукати до цього дитину? Думаємо, що ні. А де педагогам проявляти себе?
Участь у педагогічних конкурсах сприяє розвитку творчого потенціалу педагога.
Саме з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників закладів дошкільної освіти, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на заклади дошкільної освіти Законом України "Про дошкільну освіту", виявлення обдарованих педагогів-новаторів, тих, хто впроваджує та використовує на професійному рівні у освітньому процесі з дошкільнятами навчально-методичний комплект «Буду вправним першачком» ми проводимо Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти "Формула успіху вправного вихователя - 2024"!

Хто може бути учасником Конкурсу
У Конкурсі можуть брати участь педагогічні працівники ЗДО незалежно від рівня освіти, набутого фаху та віку, які впроваджують в освітній процес НМК «Буду вправним першачком».
Кількість учасників від одного закладу дошкільної освіти не обмежується.
Учасниками можуть бути як індивідуальні, так і колективні розробки педагогів-новаторів. В цьому випадку таке об’єднання також вважається одним учасником.
Учасники зобов’язані дотримуватися вимог Положення про Конкурс.
Що вам потрібно зробити для участі в конкурсі?
До 1 березня 2025 р. надіслати вашу авторську розробку в одній або декількох номінаціях:
Кращий освітній проєкт
Кращий сценарій виховного заходу
Дидактичний матеріал для занять
Роботи на Конкурс слід подавати у електронному варіанті на електронну адресу: 📩 konkursbvp@gmail.com
До розгляду приймаються роботи, які учасники не публікували в інших виданнях. Вони повинні відповідати нормам етики та законодавству України. Відповідальність за дотримання авторського права несе автор конкурсної роботи згідно з чинним законодавством України.
Критерії оцінювання
конкурсних матеріалів
стилістична грамотність
та зрозумілість дій педагога та дітей, викладених
в сценарії – до 10 балів
оригінальність
та повнота розкриття змістовної частини - до 10 балів
оптимальність обраної форми проведення
врахування вікових особливостей дошкільників, цілісність елементів заходу, логічність їх побудови - до 10 балів
розвиток здібностей
розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дошкільників, розширення їх світогляду, виховний вплив на особистість - до 10 балів
доцільність і цінність
методичні доцільність і цінність наочного дидактичного матеріалу - до 10 балів
Вимоги до оформлення розробки
Конкурсна робота повинна містити основні складові:
На титульному аркуші мають бути зазначені реквізити: повна назва закладу, назва номінації та конкурсної роботи, для якої вікової категорії дітей розробка, ім’я та прізвище автора (авторів), посада, контактні дані (контактний телефон та е-mail), рік.
Основна частина — текстовий файл до 10 сторінок, виконаний у редакторі DOC, шрифт Times New Roman, 14 pt, міжрядковий інтервал 1,5. Супроводжуючий (ілюстративний) матеріал (презентації (наприклад Power Point), фото, відео, малюнки тощо) додається окремими файлами, відповідно до змісту роботи. Роботи подаються у форматі PDF.
Структура основної частини повинна містити наступні елементи:
-
Назву роботи
-
Коротку анотацію, в якій викладено мету та практичну значимість роботи
-
Зміст роботи (проєкт/ захід/дидактичний матеріал)
-
Посилання на використані джерела інформації
Терміни
Подача Конкурсних робіт
Просимо відправити вашу розробку (розробки) до 1 березня 2025 року
Опрацювання конкурсних робіт
Жюрі буде опрацьовувати роботи з 1 березня по 15 травня 2025 року
Підведення підсумків
Засідання жюрі Конкурсу відбудеться 20 травня 2025 року. Журі визначить 10 претендентів, серед яких обере трійку фіналістів
Переможці
26 травня 2025 року
відбудеться оприлюднення результатів Конкурсу та оголошення переможців
Переможці отримають грошові винагороди
І
місце
5 000 грн.
ІІ
місце
3 000 грн.
ІІІ місце
1 000 грн.
Всі учасники Конкурсу отримають по 2 електронні сертифікати: електронний сертифікат за участь та електронний сертифікат про публікацію матеріалу на сайті https://budupershach.com/
Переможцями Конкурсу стануть учасники, які набрали найбільшу кількість балів та посіли І, ІІ та ІІІ місця, окремо за кожною із визначених номінацій.
Переможці отримають електронні Дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню, електронні сертифікати за публікацію матеріалу та грошові винагороди!
Призовий фонд Конкурсу розраховується на подану роботу, незалежно від кількості авторів розробки.
Жюрі
Мета
Журі Конкурсу формується з метою забезпечення об’єктивності оцінюва ння конкурсних матеріалів учасників, їх участі в Конкурсі та визначення його переможців.
Склад
До складу журі входять голова, секретар та його члени. Кількість членів журі повинна бути не менше ніж сім осіб.
Обмеження
До складу журі не можуть входити учасники Конкурсу, члени організаційних комітетів та апеляційних комісій.
Затвердження
Персональний склад журі Конкурсу, до якого входять представники організаторів, наукових і науково-методичних установ та організацій, закладів вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України (за згодою), громадських організацій, благодійних фондів (за згодою), затверджується рішенням організаційного комітету Конкурсу за поданням організаторів.
Склад жюрі

Сергеєва Н.
Голова жюрі
Головний редактор видавництва «Генеза»

Івченко І.
Секретар
Заступник головного редактора видавництва «Генеза»
.png)