Розробник навчально-методичного комплекту для підготовки до школи "Буду вправним першачком" - видавництво "Генеза"
Одне з провідних видавництв України «Генеза», яке розробило комплект навчально-методичних матеріалів "Буду вправним першачком", успішно працює на ринку видавничих послуг з 1992 року. Всі ці роки ми аналізуємо потреби освітян та батьків, досліджуємо світові тенденції та вивчаємо сучасні технології.
Шановні педагоги
та всі, хто опікується розвитком дошкільників та їхньою підготовкою для подальшого успішного розвитку та навчання в реаліях Нової української школи!

Усі ми знаємо, яким непростим є перехід малечі від дошкільного дитинства до початкової школи. Нова соціальна реальність, нові умови та вимоги іноді непросто даються дитині. Тому завдання нам – дорослим – допомогти маленькій (зовні), але з великим внутрішнім світом, особистими поглядами, хвилюваннями, відчуттями людині зануритися в новий світ.

Для забезпечення комфортного переходу до наступної ланки розвитку нами підготовлено комплект «Буду вправним першачком».

Видання, які ми пропонуємо вам, пройшли апробацію в різних регіонах України в реаліях закладів дошкільної освіти, різних за типами, підпорядкуванням, освітньою інфраструктурою, наповнюваністю груп. Ми уважно поставилися до побажань і порад наших шановних апробаторів і сформували комплекти відповідно до їхніх пропозицій.

Зазначимо, що кожна дитина отримує комплект у індивідуальній папці, в якій зручно зберігати посібники як у груповій кімнаті ЗДО, так і вдома.

Ми цінуємо роботу і час педагогів, і тому до навчального матеріалу комплектів додаємо методичний супровід. Під час підготовки і проведення занять в пригоді стане календарно-тематичне планування за блочно-тематичним принципом. До КТП включено режимні моменти та конспекти занять з посиланням на сторінки навчальних посібників – зошитів та альбомів.
Комплект «Стандарт»
(Дитина отримує 2 зошити + 4 альбоми) підібрано так, щоб за мінімальних витрат задовольнити всі потреби в навчально-розвивальних посібниках за оновленим стандартом (Базовим компонентом дошкільної освіти) всебічний розвиток, набуття основних умінь, навичок, компетентностей відбувається за сімома освітніми напрямами.


Навички підготовки руки до письма дитина опановуватиме за допомогою зошита «Вправні пальчики» (автор Лариса Бондаренко). Матеріал подається від простого до більш складного на друкованій основі в клітинку та лінійку. Пальчикова гімнастика допоможе зняти напругу і втому, а графічні диктанти додадуть малюку впевненості в орієнтуванні на аркуші паперу.
Зошит «Кмітливі грайлики» (автор Олена Макаревська) інтегрований за кількома напрямами Базовогокомпонента. Значну увагу в зошиті приділено розвитку логіко-математичної компетентності. Так, у процесі роботи з зошитом, у дитини формуються елементарні уявлення про число та його склад, форму та величину предметів, геометричні фігури, одиниці вимірювання тощо. Завдання інтегрованого змісту розвивають навички пізнання природних
об'єктів, розуміння природних явищ, заохочують до спостережень,проведення дослідницької діяльності та пошукової роботи. Соціально-громадянську компетентність допоможуть розвинути завдання за темами «Сім'я», «Професії», «Українські символи». Виконуючи завдання, дитина збагачуватиме свій словниковий запас (майже кожне завдання починається з визначення та називання того чи іншого об'єкту), розвиватиме монологічне та діалогічне мовлення, тренуватиме пам'ять та уяву.
☝️ Всі 3 варіанти комплекту мають 2 альбоми з малювання та 2 альбоми для аплікації, ліплення та конструювання.
Одним із безумовних лідерів, так би мовити, «призером» виховательських симпатій та дитячої любові, є добірка з 4-х альбомів «Маленький митець» (автор Анжела Бровченко). Альбоми допоможуть у розвитку творчих здібностей дітей на заняттях з художньо-продуктивної діяльності.
На допомогу в роботі нашим натхненним маленьким вправним творцям подано чотири етапи виконання роботи. А для того, щоб дитину не відволікав текст, усі поради для дорослих щодо проведення занять виділено окремим блоком у кінці альбому. На сторінці розміщено тільки коротенькі загадки та віршики, які перегукуються з темою роботи.
За кількістю занять посібники задовольняють вимоги щодо гранично допустимого навантаження на тиждень (по 34 заняття на рік). Завдання підібрано так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала просторове уявлення і творче мислення, естетичне сприймання творів мистецтва, удосконалювала навички та вміння в самостійному створенні художніх образів з різноманітних матеріалів, опановуючи нові й закріплюючи відомі техніки виконання тощо.
Посібник стане в пригоді під час проведення різних за формою організації занять. Так, вихователю закладів дошкільної освіти він допоможе в разі проведення занять у підгрупах чи індивідуальної роботи з дитиною.
Комплект «Стандарт+»
(Дитина отримує 3 зошити + 4 альбоми) Для тих, хто хоче більше уваги приділити розвитку мовлення і основам граматики, ми радимо комплект «Стандарт+», до якого крім вищезазначених 2-х посібників увійшов зошит «Веселі казкарики» (автори Алла Богуш, Наталія Гавриш).

Завдання зошита укладено за змістом
добре відомих казок. До зошита додаються методичніпроведення дослідницької діяльності та пошукової роботи. Соціально-громадянську компетентність допоможуть розвинути завдання за темами «Сім'я», «Професії», «Українські символи». Виконуючи завдання, дитина збагачуватиме свій словниковий запас (майже кожне завдання починається з визначення та називання того чи іншого об'єкту), розвиватиме монологічне та діалогічне мовлення, тренуватиме пам'ять та уяву.
Запитання та завдання зошита спрямовано на розвиток різних якостей мовлення дитини: фонетичну досконалість, багатство словника, граматичну правильність, точність, зв'язність тощо. Посібник дає дитині змогу виявити свої знання, уміння й здібності під час самостійного виконання різноманітних творчих завдань, що вимагають поміркувати, придумати, дібрати слова, диференціювати звуки, виокремити склади, побудувати висловлювання тощо.
Зазначимо, що навчально-методичне видання задовольняє вимоги інваріантного складника БКДО за освітнім напрямом «Мовлення дитини» і його варіативної частини «Основи грамоти», формуючи у дитини такі мовленнєві знання та вміння, як здійснювати звуковий і складовий аналіз слів, складати звукові схеми, здійснювати поділ слів на склади тощо.

Як ми зазначили вище, комплект "Стандарт+" окрім зошитів включає і 4 альбоми для творчості
Комплект «Експерт»
(Дитина отримує 5 зошитів + 4 альбоми) Особливу увагу варто приділити Комплекту «Експерт», у якому найбільш повно представлено посібники за усіма освітніми напрямами БКДО. Діти готуватимуться до школи за 5-ма зошитами!
Для розвитку соціально-громадянської компетентності створено видання «Сонечко мандрує Україною: зошит з українознавчими
творчими завданнями» (автори Наталія Гавриш, Світлана Бадер, Олена Стаєнна). Крім освітнього напряму «Дитина в соціумі», цікаві творчі завдання допоможуть дошкільнятам опанувати зміст українознавчої складової ще таких освітніх напрямів, як «Мовлення дитини», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва», а головне – відчути себе маленьким громадянином України. Зошит допоможе ознайомити дитину з історією, традиціями, звичайно, зважаючи на вікові особливості сприйняття, так, щоб інформація про Україну закарбувалася в розумі та душі дитини нерозривно пов'язаною з її власними почуттями, уподобаннями, цінностями, вчинками, знаннями – з усім її життям.
Найважливіше завдання дорослих – дбати про здоров'я дитини, а це означає навчити дитину берегти і зміцнювати його. Усі дорослі прагнуть бачити дітей здоровими та щасливими, фізично розвиненими та загартованими. Запропоновані у зошиті «Зростаймо здоровими» (автори Наталія Левінець, Світлана Долгаль, Наталія Красікова) дидактичні вправи допоможуть дошкільнятам опанувати здоров'язбережувальні правила, засвоїти
елементарні знання щодо будови і функцій частин тіла, необхідності гігієнічного догляду за ним, виховувати позитивне ставлення до сталого розвитку та ще багато корисного. На допомогу педагогам та батькам автори уклали посторінкові методичні рекомендації щодо проведення занять. Методичні рекомендації надруковано на окремих 16 сторінках, які додаються до кожного зошита.
Сюжетні плакати та предметні картинки - як додатковий навчальний матеріал на всю групу!
Хочемо зазначити: придбавши для групи 15 комплектів, можна безкоштовно отримати добірку чудових сюжетних великоформатних (84х60 см) картин «Запрошуємо до розмови» та комплект предметних картинок.

Авторський колектив цих комплектів – знані в галузі дошкільної освіти науковці-практики, розробники БКДО, програм та освітніх проєктів Алла Богуш та Наталія Гавриш.

Багатофункціональний комплект сюжетних картин – це додаткова можливість проводити заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з соціумом, природним довкіллям, бо сюжети картин розкривають такі 16 тем, як:
1
На екскурсії в осінньому парку»
2
Ой, весела в нас зима!
3
Вітаємо весну!
4
Улітку біля річки
5
У магазині іграшок. Подарунок на день народження
6
Приємний вечір
7
Екскурсія на будівництво
8
Граємо разом і поряд
9
Зростаємо помічниками
10
Збираємося на свято
11
Зустріч у цукерні
12
Свіжий хліб
14
У першому класі
15
На сільському подвір'ї
16
На заводі
Комплект предметних картинок налічує 216 реалістичних зображень за 18 тематичними групами: свійські та дикі тварини; свійські та дикі птахи; транспорт; посуд; меблі; взуття; одяг; білизна; електричні прилади; інструменти; професії; оздоровчі та гігієнічні засоби; дім, житло; квіти; фрукти та ягоди; овочі. Для зручності зберігання – 18 прозорих кишеньок для складання картинок. Додаються методичні рекомендації.
Вартість
Комплект "Стандарт"
269 грн/рік за 1 дитину
Дитина отримує 6 навчальних видань:
● зошит «Вправні пальчики»
● зошит «Кмітливі грайлики»
● 2 альбоми для аплікації, ліплення та конструювання
● 2 альбоми для малювання
● зручну папку для збереження зошитів та альбомів

БЕЗКОШТОВНО* надаються наступні матеріали та послуги: - календарно-тематичне планування
- набір з 16 демонстраційних розвивальних плакатів*
- набір карток за 18 тематичними групами*
- ДОСТАВКА комплекту Новою поштою
- персональний комплект вихователя

*При замовленні від 15 комплектів
Замовити комплект
Комплект "Стандарт+"
309 грн/рік за 1 дитину
Дитина отримує 7 навчальних видань:
● зошит «Вправні пальчики»
● зошит «Кмітливі грайлики»
● зошит «Веселі казкарики»
● 2 альбоми для аплікації, ліплення та конструювання
● 2 альбоми для малювання
● зручну папку для збереження зошитів та альбомів

БЕЗКОШТОВНО* надаються наступні матеріали та послуги: - календарно-тематичне планування
- набір з 16 демонстраційних розвивальних плакатів*
- набір карток за 18 тематичними групами*
- ДОСТАВКА комплекту Новою поштою
- персональний комплект вихователя

*При замовленні від 15 комплектів
Замовити комплект
Комплект "Експерт"
369 грн/рік за 1 дитину
Дитина отримує 9 навчальних видань:
● зошит «Вправні пальчики»
● зошит «Кмітливі грайлики»
● зошит «Сонечко мандрує Україною»
● зошит «Зростаймо здоровими"
● зошит «Веселі казкарики»
● 2 альбоми для аплікації, ліплення та конструювання
● 2 альбоми для малювання
● зручну папку для збереження зошитів та альбомів

БЕЗКОШТОВНО* надаються наступні матеріали та послуги: - календарно-тематичне планування
- набір з 16 демонстраційних розвивальних плакатів*
- набір карток за 18 тематичними групами*
- ДОСТАВКА комплекту Новою поштою
- персональний комплект вихователя

* При замовленні від 10 комплектів БЕЗКОШТОВНО
Замовити комплект
Звертаємо увагу!
✔ До 30.06.2021 приймаємо передзамовлення та оплату комплектів;

✔ У липні-серпні здійснюємо відправку комплектів до садочків;

✔ У серпні-вересні проводимо безкоштовне навчання вихователів роботі за комплектом.